אודות הסטודיו:
Micush הוקם ב 2012 על ידי מיכל ואוריאל מרקו, בני זוג, שהחליטו לממש את החלום להקים מותג למוצרים מעוצבים וייחודיים שיתנו מענה זמין ונגיש לפריטי עיצוב מתחומים שונים כגון מוצרי נייר, הדפסים למסגור, אקססוריז לבית ועוד. המוצרים שלנו מעוצבים כולם על ידי מיכל, בסגנון עכשווי, שקט ומרגיע, עם הרבה עדינות ומחשבה על הפרטים הקטנים. המטרה היתה לייצר מוצרים שיכניסו השראה, שמחה ואופי לחלל הבית ויפנו לקהל עם אהבה גדולה לעיצוב, המחפש איך לייצר לעצמו תחושת שייכות במרחב הביתי. הסטודיו ממוקם בישראל והמוצרים שלנו נמכרים בחנויות האונליין של Micush ומשווקים בחנויות בארץ ובעולם. אנו שמחים על שיתופי הפעולה שנרקמו בשנים האחרונות עם חנויות שונות ברחבי העולם ותמיד שמחים על שיתופי פעולה חדשים.


אודות המאיירת:
מיכל מרקו היא מאיירת עם אהבה גדולה לעיצוב. עוד כילדה חלמה לאייר לפרנסתה אבל מסלול החיים הוביל אותה לעסוק מספר שנים בתחומים אחרים, עד שהחלום הבשיל לכדי החלטה אמיצה ומשותפת להקים את Micush.
כילדה ניחנה בדמיון מפותח ועולם פנימי עשיר. האיור היה שם תמיד ולימים הפך להיות הבסיס להגשמת החלומות.
את ההשראה היא מקבלת מהדברים הקטנים והפשוטים בחיי היום יום, מהטיולים המשפחתיים בחוץ, האהבה הגדולה לטבע, התחושה שמביאות איתן חילופי העונות, הצבעים והיופי שסובב אותנו.